Gebed van de Heilige Geest, aan de vigilie van de wereldwijde vastendag – Woensdag 13 mei 2020
Volg vanavond woensdag 13 mei LIVE het Gebed van de Heilige Geest, aan de vigilie van de wereldwijde vastendag waartoe Paus Franciscus samen met het christelijk-islamitisch comité “broederschap onder de mensen” oproept. Het gebed vangt aan om 20u vanuit de Sint-Carolus Borromeuskerk.
Klik hier voor meer info over de uitnodiging van Paus Franciscus, aan alle gelovigen, om een dag van vasten en gebed te houden voor het einde van het Coronavirus
Galerie
Agenda
Zoek je als jongere verdieping én inspirerende ontmoetingen met gelijkgestemden? Vanaf dit najaar organiseert Sant’Egidio een tweemaandelijks geloofs- en gesprekscyclus, speciaal gericht op jongeren tussen 18 en 25 jaar.
Op zaterdag 19 september 2026 vindt in Merksem de jaarlijkse Wandeling voor vrede plaats onder het thema ‘Peace is the future’.