Help de slachtoffers van de oorlog in Oekraïne!

De oorlog in Oekraïne houdt iedereen bezig en het humanitaire drama is op ieders netvlies gebrand. Sant’Egidio smeekt dat Kyiv gespaard blijft en lanceerde een oproep tot staakt-het-vuren. Onderteken hier het appel. We bidden voor vrede en komen op straat om uiting te geven aan onze vredeswil.
De humanitaire nood is groot. De gemeenschappen van Sant’Egidio in Oekraïne (Kyiv, Lviv, Ivanofrankivsk, Kharkiv) doen wat ze kunnen om de meest kwetsbaren nabij te zijn in vaak schrijnende omstandigheden.
De gemeenschappen van Sant’Egidio in Polen, Tsjechoslovakije en Hongarije zijn zeer actief in de eerste lijn bij de opvang van vluchtelingen uit Oekraïne.
Financiële hulp is mogelijk via Sant’Egidio in Italië: overschrijven naar IBAN: IT 67 D 07601 03200 000000807040 op naam van Comunità di S. Egidio ACAP Onlus met vermelding “Ucraina”.
Ook in België maken we ons klaar voor de opvang van bijkomende vluchtelingen. Heeft u een woning ter beschikking? Wil u op een andere manier helpen? Mail naar info@santegidio.be.
Wil u financieel helpen (met fiscale aftrekbaarheid):
IBAN: BE 03732015309984 (CBC)
Op naam van Sant’Egidio BXL Europe
Met vermelding: Oekraïne/Ucraine
Galerie
Agenda
Tutti Merksem organiseert de komende zaterdagen een steunactie voor de hulp van Sant’Egidio aan Oekraïne. Elke zaterdag tot aan Pasen kan je tussen 13u30 en 15u30 heerlijke cake proeven ten voordele van de slachtoffers in Oekraïne. De opbrengst gaat integraal naar de hulp en steun van Sant’Egidio aan Oekraïne.