Kamiano Mobiel in Coronatijd
De meest kwetsbaren in de stad worden het zwaarst getroffen door de coronacrisis. Omdat zij geen kot hebben om in te blijven, worden ze ontvangen in Kamiano en onze Kamiano Mobiel blijft de straat opgaan, met een tas warme soep, een bord verse pasta én de onvoorwaardelijke steun en vriendschap van een team enthousiaste vrijwilligers.
Galerie
Agenda
Zoek je als jongwerkende verdieping én inspirerende ontmoetingen met gelijkgestemden? Vanaf dit najaar organiseert Sant’Egidio een inhoudelijke cyclus van zeven zondagavonden, speciaal gericht op jongvolwassenen tot 35 jaar.
Tijdens Open Monumentendag opent het Huis van Sant’Egidio in Antwerpen (Kammenstraat 51) de deuren voor het grote publiek. Bezoekers kunnen de rondleiding “Van witzusterklooster naar het Huis van Sant’Egidio” volgen. Vrije toegang.