Cities for Life: “Vergeven of Vergelden?”
Cities for Life – Slachtoffer aanslagen Zaventem getuigt
Janet Winston stond samen met haar man Fred Young op 22 maart 2016 nietsvermoedend aan een incheckbalie op de luchthaven van Zaventem. Tot er vier meter verder een bom ontplofte. En niet veel later nog een tweede. Het Brussels echtpaar overleefde de aanslagen. Na een lang fysiek herstel, volgden vele existentiële vragen.
Janet bundelde haar relaas in Paris-Bruxelles, au coeur des attentats, een even aangrijpend als hoopvol boek.
Ze was te gast op donderdag 30 november 2023, de internationale actiedag ‘Cities for Life – Steden tegen de doodstraf’. Elk jaar nodigen we die dag iemand uit om te getuigen over zijn of haar persoonlijke ervaringen. Een van de kernthema’s is altijd vergeving.
De getuigenis van Janet Winston-Young onder de titel “Vergelden of vergeven – slachtoffers getuigen” vond plaats op donderdag 30 november om 19u30 in Thomas More: Campus National, Kronenburgstraat 62, 2000 Antwerpen.
Galerie
Agenda
Op vrijdag 14 november 2025 tussen 14u en 16u, organiseren we bij Laudato Si´ een gezellige namiddag, waarbij we samen in een kleine groep een verhaal of een gedicht lezen en verkennen. Iedereen kan deelnemen, je hoeft niets voor te bereiden. Gratis voor jong en oud.
Op zaterdag 15 november 2025 organiseert Tutti Merksem naar jaarlijkse gewoonte een herfstconcert, waarbij oude en nieuwe Antwerpenaren welkom zijn. Iedereen is van harte welkom tussen 13u30 en 15u30 bij Tutti Merksem. Meer informatie via www.tuttimerksem.be