De Gemeenschap van Sant’Egidio bestaat 57 jaar. De beste wensen, Sant’Egidio!

Een jaar van gebed naast de armen en voor vrede, in 10 momentopnamen.
Op 7 februari 2025 bestaat de Gemeenschap van Sant’Egidio 57 jaar. Terwijl de komende weken deze verjaardag wereldwijd wordt gevierd, kijken we met dankbaarheid terug op het afgelopen jaar vol belangrijke momenten.
We hebben enkele momenten uitgekozen. 10 momentopnamen van het afgelopen jaar. Deze momenten herinneren ons eraan dat de weg die we moeten volgen altijd de weg is die de heilige paus Johannes Paulus II aan de gemeenschap voorstelde: “Om geen enkele andere grenzen te stellen dan die van liefdadigheid, die geen grenzen kent”.
Bekijk hier de 10 uitgekozen momenten van het afgelopen jaar (Engels).
Galerie
Agenda
Tutti Merksem organiseert de komende zaterdagen een steunactie voor de hulp van Sant’Egidio aan Oekraïne. Elke zaterdag tot aan Pasen kan je tussen 13u30 en 15u30 heerlijke cake proeven ten voordele van de slachtoffers in Oekraïne. De opbrengst gaat integraal naar de hulp en steun van Sant’Egidio aan Oekraïne.